top of page

Park Wodny AcquaPlus

Niezapomniana zabawa w najpopularnieszym parku wodnym na Krecie.

AcquaPlus wycieczka

Kiedy

każdego dnia

Program Wycieczki

Odwiedziny w parku wodnym, wspaniale wkomponowanym w ogromny egzotyczny ogród, sprawią, że znów poczujesz się jak dziecko i zregenerujesz siły. Park wodny Acqua Plus jest usytuowany na wzgórzu, dzięki czemu możesz podziwiać przepiękną panoramę. Teren jest podzielony na dwie części, połączone ze sobą – jedna jest dedykowana dorosłym, a druga dzieciom. W części "dorosłej" znajduje się ogromna ilość różnego rodzaju zjeżdżalni i atrakcji zapewniających skok adrenaliny. W części dla dzieci, Twoje pociechy mogą bezpiecznie bawić się przez cały dzień i korzystać z atrakcji dostosowanych dla nich. Park Wodny jest więc nie tylko atrakcyjny, ale też bezpieczny oraz bardzo czysty, co jest szczególnie ważne w przypadku małych dzieci. 

Na terenie obiektu znajduje się pięćdziesiąt różnych zjeżdżalni i wiele innych atrakcji. Koszt biletu wstępu obejmuje także bezpłatne korzystanie z parasoli i leżaków dostępnych na terenie całego Parku. Całodniowy pobyt uprzyjemnia możliwość zrobienia zakupów w sklepiku znajdującym się na terenie obiektu. Z myślą o odwiedzających udostępniono także kawiarnię, serwującą przepyszną grecką kawę, a także restaurację z lokalną kuchnią oraz bar.

Czas spędzony w Parku, zarówno w części dla dorosłych jak i dla dzieci, bardzo szybko mija i wiele osób chętnie powraca kolejny raz, ponieważ ilość atrakcji jest tak duża, a czas spędzany na zjeżdżalniach, w wodzie czy w cieniu drzew palmowych, zawsze mija zdecydowanie za szybko.  

 

Cena

Dorośli - 32€
Dzieci (3-12 lat) - 22€
Dzieci (0-2 lat) - 0
 
Wycieczka z polskim pilotem do parku wodnego AcquaPlus.  W cenę wliczony jest:

  •  transfer autokarowy z/do hotelu;

  •  bilet do AcquaPlus na cały dzień

 

Co zabrać?: czapka na głowę, krem z filtrem, aparat, strój kąpielowy
Dodatkowe opłaty: brak

 

Aby zarezerwować wypełnij formularz zgłoszeniowy klikając przycisk "Rezerwacja" 

* wycieczka realizowana przez podwykonawcę, właściciela aquaparku

bottom of page