Złota Wyspa Chrissi

Rejs na złotą wyspę Chrissi oraz błogi relaks na rajskiej plaży. Złoty piasek, śpiew cykad wygrywających swoją miłosną piosenkę, turkus wody i miliony wyrzuconych na brzeg muszelek sprawiają, że możemy poczuć się jak w raju. Cisza i spokój niezmącone działalnością człowieka.

Chrissi wycieczka

Program Wycieczki

 

Oddaj się błogiemu lenistwu na przepięknej, piaszczystej plaży, bezludnej wyspy Chrissi – zwanej wyspą Robinsona. Legenda głosi, że gdzieś na tych wydmach piraci zakopali swój skarb. 


Cała wyspa objęta jest ochroną programu Natura2000, ze względu na unikalne cedrowe lasy, które zobaczysz na własne oczy. Tutaj też usłyszysz wyjątkowy dźwięk cykad, nierozerwalnie związany z greckim latem. Twoja rodzina spędzi wspólnie beztroski dzień na cudnej plaży, pluskając się w krystalicznie czystej wodzie, budując zamki z idealnie białego, drobnego piasku i zbierając muszelki, których setki co dzień wyrzuca morze na brzeg.


Jedyny dźwięk, który przerwie błogą ciszę, szum fal i śpiewanie cykad, to dźwięk syreny statku, na który zaprosimy Cię, aby udać się w dalszą wspólną podróż, do Ierapetry, miasta o bogatej historii, zwanego Królową południowej Krety.


Podczas rejsu nacieszysz się orzeźwiającą bryzą morską, podziwiając niesamowite widoki. Załoga naszego statku zadba także o Twoje podniebienie i po całym dniu odpoczynku na rajskiej plaży, zaprosi Cię na pyszny obiad. 

Wyprawa szlakiem piratów to idealna opcja dla rodzin z dziećmi, czy osób, które chcą odpocząć od zgiełku nadmorskich kurortów. Tylko tutaj naprawdę odpoczniesz i zobaczysz piękno przyrody w jej naturalnej postaci. 
 

Cena

Dorośli - 55€ (dla hoteli w Agia Pelagia cena 65€)
Dzieci (3-12 lat) - 28€ (dla hoteli w Agia Pelagia cena 33€)
Dzieci (0-3lat) - 0
 

Wycieczka z polskim pilotem na Chrissi. W cenę wliczony jest:

  • transfer autokarowy z/do hotelu;

  •  bilety na statek;

  •  obiad na statku;

  •  polski przewodnik

 

Co zabrać?: czapka na głowę, krem z filtrem, strój kąpielowy, aparat

Dodatkowe opłaty: 1€ opłata na ochronę środowiska, Natura2000

Aby zarezerwować wypełnij formularz zgłoszeniowy klikając przycisk "Rezerwacja"