• Holidea Facebook Ikona
  • Holidea Instagram Ikona
  • Holidea Twitter Ikona
  • Holidea Google My Business
  • Holidea TripAdvisor Ikona

O Nas

Kreta - piąta co do wielkości wyspa Morza Śródziemnego, pełna tajemnic i przepięknych krajobrazów – dla nas drugi dom.
 

Holidea - wycieczki Kreta, jest lokalnym touroperatorem, który specjalizuje się w organizacji wycieczek fakultatywnych z polskim przewodnikiem po najpiękniejszej greckiej wyspie – Krecie.
 

Pasja podróży, eksploracji i uwielbienia dla tego miejsca sprawiły, że postanowiliśmy podzielić się z Państwem naszą wiedzą, doświadczeniem i zachwytem, które towarzyszą nam od pierwszego dnia, gdy nasze losy splotły się z tą grecką wyspą.

Chcemy Wam pokazać wszystkie atrakcje turystyczne, nie tylko piaszczyste plaże, zabytki – świadczące o bardzo długiej i burzliwej historii, minojskie pałace, bizantyjskie kościoły, weneckie wille, wysokie góry, urocze doliny i wąwozy, ale także wszechogarniający luz, uśmiech, serdeczność i gościnność mieszkańców.

Gwarantujemy, że z nami znajdziecie wszystko co niezbędne, żeby spędzić idealne wakacje.
 

Przewodnicy, którzy będą Państwu towarzyszyć to osoby z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i pasją. Wybierając Holidea - wycieczki Kreta nie jadą Państwo na zwykłą wycieczkę fakultatywną. Nasze doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy przez wiele lat pracy w renomowanych biurach podroży, współpracując z lokalnymi i międzynarodowymi kontrahentami, ale również i w wielu innych profesjach… co czyni nas zróżnicowanym i  idealnie dopełniającym się zespołem specjalistów.

Nasz zespól to ludzie, którzy postanowili połączyć swoją pasję podróży, poznawania innych kultur i miłość do Grecji, a w szczególności do Krety, ze swoich codziennym życiem. Większość z nas spędza tu przeważającą część roku, a niektórzy zamieszkali tu na stałe.


Dla nas Holidea – wycieczki Kreta to nie tylko praca, to urzeczywistnienie motta: „znajdź to, co lubisz robić najbardziej i zrób z tego swój zawód – a nigdy nie będziesz się nudził w pracy” :D 


Zapraszamy wszystkich na wyspę narodzin najpotężniejszego z bogów olimpijskich, słynnego Zeusa, który właśnie tutaj uwiódł fenicką księżniczkę Europę. Jesteśmy pewni, że razem z nami Kreta uwiedzie również Was. 

Do zobaczenia

Zespół Holidea - wycieczki Kreta

Santorini, Spinalonga, Pałac w Knossos, laguna Balos, Złota Wyspa Chrissi… te i wiele innych atrakcji czeka Cię na wakacjach z biurem podróży Holidea. Zapraszamy na wspólną wyprawę po Krecie i okolicznych wyspach! 

Chcesz być zawsze na bieżąco?

polub nas na

  • Facebook - Holidea
  • Instagram - Holidea
  • Twitter - Holidea
  • TripAdvisor - Holidea

Kreta wycieczki z polskim przewodnikiem:

Holidea - Wycieczki Kreta 

Biuro Mari Kristin
El. Venizelou 179,
700 14 Chersonisos, Kreta


Godziny otwarcia:
codziennie 10:00 - 14:00

Numer licencji: 1039E60000054100

+48 605 975 507

 

info@holidea.eu
 

©2019 Copyright: Holidea