• Holidea Facebook Ikona
  • Holidea Instagram Ikona
  • Holidea Twitter Ikona
  • Holidea Google My Business
  • Holidea TripAdvisor Ikona
Szukaj
  • Holidea - wycieczki Kreta

Dlaczego przewodnik po Krecie to niezbędny punkt na liście oferty wycieczkowej?

Turyści indywidualni, którzy rezygnują z korzystania z usług przewodnika po Krecie, często nie zdają sobie sprawy z tego, co tracą oraz na co się narażają, zwłaszcza jeśli to ich pierwsza wycieczka na tą piękną grecką wyspę. Rzadko zdarza nam się podróżować kilkakrotnie w to samo miejsce, aby dobrze je poznać lub poprzedzić wyjazd odpowiednim zapoznaniem się z realiami obcej społeczności, jej kulturą i zwyczajami. Dobrze byłoby zatem zdać się na kogoś, kto w obyciu na Krecie jest prawdziwym ekspertem.

Kreta przewodnik - dlaczego warto skorzystać z jego usług?


Zwiedzanie Krety w towarzystwie przewodnika niesie za sobą szereg korzyści dla każdego turysty. Przede wszystkim, osoba doskonale znająca wyspę zaplanuje swoim podopiecznym optymalny rozkład dnia, podczas którego uda im się zwiedzić jak najwięcej atrakcji turystycznych w sposób, który będzie jednocześnie aktywny i relaksujący. Ponadto, ekspert w dziedzinie danego miejsca turystycznego zna wszystkie ciekawe zabytki, atrakcyjne punkty widokowe, doskonałe restauracje i obiekty rozrywkowe. Jego rozległa wiedza pozwala zwiedzającym nie tylko obejrzeć Kretę, ale również dowiedzieć się wiele na temat jej historii, legend i współczesności, a także posłuchać o jej walorach, rozwoju i własnych doświadczeniach pilota, związanych z pobytem na wyspie. Prawdziwych kreteńskich sekretów i ciekawostek, które można usłyszeć od przewodnika nie znajdzie się w żadnej książce ani na żadnej stronie w internecie. Co więcej, rozmowa z nim może prowadzić do interesującej dyskusji i przyjemnego spędzenia czasu podczas dojazdów i odpoczynku. Pilot turystyczny uchroni także zwiedzającego przed niepotrzebnymi kosztami, doradzając gdzie dobrze i tanio zjeść lub zaopatrzyć się w pamiątki. Co najważniejsze, przewodnik po Krecie musi doskonale znać język mieszkańców wyspy, dzięki czemu stanowi nieocenioną pomoc podczas zakupów, zamawiania jedzenia czy też korzystania z różnych, nie tylko turystycznych, kreteńskich atrakcji. 


Przewodnik po Krecie - w jakie miejsca zabiera turystów?


Wybierając się na wycieczkę z przewodnikiem, turysta nie musi martwić się o zaplanowanie swojego wyjazdu i wyszukiwanie dostępnych atrakcji. Pilot zabiera swoich podopiecznych między innymi w tak znane miejsca, jak Jaskinia Zeusa, Wąwóz Samaria, Pałac w Knossos czy Plaża Vai. Dodatkowo pokazuje nowo przybyłym nietypowe, lecz piękne miejsca widokowe, bezpieczne obiekty rozrywkowe, dobre i niedrogie restauracje oraz sklepy, które zna z własnego doświadczenia. 

Dobry przewodnik po Krecie to dla turysty gwarancja, że zobaczy na wyspie wszystko, co jest warte obejrzenia, doświadczy oryginalnych smaków i prawdziwego kreteńskiego życia, a przy tym nie będzie przemęczony natłokiem planów i dojazdami oraz przede wszystkim nie zagubi się, nie przepłaci i nie wda się w żadne konflikty z rdzennymi mieszkańcami wyspy.


Ofertę wycieczek po Krecie z polskim przewodnikiem znajdą Państwo tutaj.


#wycieczkiPoKrecie #polskiPrzewodnik #zwiedzanie #kretaNieznana

Santorini, Spinalonga, Pałac w Knossos, laguna Balos, Złota Wyspa Chrissi… te i wiele innych atrakcji czeka Cię na wakacjach z biurem podróży Holidea. Zapraszamy na wspólną wyprawę po Krecie i okolicznych wyspach! 

Chcesz być zawsze na bieżąco?

polub nas na

  • Facebook - Holidea
  • Instagram - Holidea
  • Twitter - Holidea
  • TripAdvisor - Holidea

Kreta wycieczki z polskim przewodnikiem:

Holidea - Wycieczki Kreta 

Biuro Mari Kristin
El. Venizelou 179,
700 14 Chersonisos, Kreta


Godziny otwarcia:
codziennie 10:00 - 14:00

Numer licencji: 1039E60000054100

+48 605 975 507

 

info@holidea.eu
 

©2019 Copyright: Holidea