+48 788 641 111 +48 668 661 689 info@holidea.eu
+48 788 641 111 +48 668 661 689 info@holidea.eu

KILKA SŁÓW

O NAS

Holidea - wycieczki Kreta, jest lokalnym touroperatorem, który specjalizuje się w organizacji wycieczek fakultatywnych z polskim przewodnikiem po najpiękniejszej greckiej wyspie – Krecie.

 

Pasja podróży, eksploracji i uwielbienia dla tego miejsca sprawiły, że postanowiliśmy podzielić się z Państwem naszą wiedzą, doświadczeniem i zachwytem, które towarzyszą nam od pierwszego dnia, gdy nasze losy splotły się z tą grecką wyspą.

Chcemy Wam pokazać wszystkie atrakcje turystyczne, nie tylko piaszczyste plaże, zabytki – świadczące o bardzo długiej i burzliwej historii, minojskie pałace, bizantyjskie kościoły, weneckie wille, wysokie góry, urocze doliny i wąwozy, ale także wszechogarniający luz, uśmiech, serdeczność i gościnność mieszkańców.

Gwarantujemy, że z nami znajdziecie wszystko co niezbędne, żeby spędzić idealne wakacje.

Przewodnicy, którzy będą Państwu towarzyszyć to osoby z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i pasją. Wybierając Holidea – wycieczki Kreta nie jadą Państwo na zwykłą wycieczkę fakultatywną. Nasze doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy przez wiele lat pracy w renomowanych biurach podroży, współpracując z lokalnymi i międzynarodowymi kontrahentami, ale również i w wielu innych profesjach… co czyni nas zróżnicowanym i  idealnie dopełniającym się zespołem specjalistów.

Nasz zespól to ludzie, którzy postanowili połączyć swoją pasję podróży, poznawania innych kultur i miłość do Grecji, a w szczególności do Krety, ze swoich codziennym życiem. Większość z nas spędza tu przeważającą część roku, a niektórzy zamieszkali tu na stałe.

Dla nas Holidea – wycieczki Kreta to nie tylko praca, to urzeczywistnienie motta: „znajdź to, co lubisz robić najbardziej i zrób z tego swój zawód – a nigdy nie będziesz się nudził w pracy” 😀 

Zapraszamy wszystkich na wyspę narodzin najpotężniejszego z bogów olimpijskich, słynnego Zeusa, który właśnie tutaj uwiódł fenicką księżniczkę Europę. Jesteśmy pewni, że razem z nami Kreta uwiedzie również Was. 

Do zobaczenia

Zespół Holidea – wycieczki Kreta

Napisz do nas

W celu przygotowania oferty prosimy o kontakt mailowy.