• Holidea Facebook Ikona
  • Holidea Instagram Ikona
  • Holidea Twitter Ikona
  • Holidea Google My Business
  • Holidea TripAdvisor Ikona

Rejs prywatnym jachtem

Wakacyjny dzień nad morzem, pełen słońca, relaksu i wspaniałej zabawy - ekskluzywna wycieczka z serii Kreta w wersji De Lux

Kiedy

w celu rezerwacji dnia prosimy o kontakt

Program Wycieczki

Będzie to wakacyjny dzień nad morzem, pełen słońca, relaksu i wspaniałej zabawy. Każdy nasz rejs to gwarancja luksusowej przygody, niezapomnianych chwil oraz bezpiecznej żeglugi pod okiem doświadczonego kapitana.

 

Będziesz pływać w krystalicznie czystej wodzie, odwiedzisz bezludną wyspę Dia, na której załoga przygotuje przepyszny posiłek, a chętni będą mogli spróbować swoich sił w łowieniu ryb.

 

Niewielka wyspa Dia, położona u północnych wybrzeży Krety i obecnie zamieszkała jedynie przez dzikie kozy Kri-kri i kilka innych chronionych gatunków zwierząt. W wyniku eksploracji dna morskiego w pobliżu wyspy, znaleziono zatopione ruiny starożytnego portu, a także wraz XVII-wiecznego, francuskiego statku. Swoim kształtem Dia przypomina smoka, co znalazło swoje odzwierciedlenie w mitach. Dno morskie jest tu fantastyczne, a przejrzystość wody wprawia nurków w zachwyt. Można obserwować równo wielkie ryby morskie, jak i spotkać ławice maleńkich rybek i gąbki. Na pewno odwiedzenie wyspy będzie dobrą zabawą, a całokształtu dopełni dziki jej krajobraz.

Jednym słowem będzie to wakacyjny dzień nad morzem, pełen słońca, relaksu i wspaniałej zabawy.

Zwiedzanie Krety w wersji De Lux!

Cena

Od 70 € za osobę - cena zawiera przekąski lub posiłek na jachcie oraz napoje (zależnie od programu rejsu: cały dzień, pół dnia lub rejs wieczorny), a także transfer z hotelu do portu i z powrotem.

W przypadku pojedynczych osób, prosimy o informację jaki dzień Was interesuje - musimy zebrać pewnę minimalną grupę, aby mógł się odbyć rejs.

Na jachcie może przebywać do 10 osób.

Cena wynajmu całego jachtu na wyłączność (wówczas nie ma znaczenia ilość osób) = 700  € 

 

Aby zarezerwować wypełnij formularz zgłoszeniowy klikając przycisk "Rezerwacja" 

Oceń naszą ofertę

Santorini, Spinalonga, Pałac w Knossos, laguna Balos, Złota Wyspa Chrissi… te i wiele innych atrakcji czeka Cię na wakacjach z biurem podróży Holidea. Zapraszamy na wspólną wyprawę po Krecie i okolicznych wyspach! 

Chcesz być zawsze na bieżąco?

polub nas na

  • Facebook - Holidea
  • Instagram - Holidea
  • Twitter - Holidea
  • TripAdvisor - Holidea

Kreta wycieczki z polskim przewodnikiem:

Biuro:
Holidea
J. H. Dąbrowskiego 38 pok. 408
Szczecin, POLSKA

Przedstawiciel na Krecie:
Holidea - Wycieczki Kreta 
El. Venizelou
Chersonissos, Kreta, GRECJA


Godziny otwarcia:
codziennie 10:00 - 14:00

Numer licencji: 1039E60000054100

+48 605 975 507

 

info@holidea.eu
 

©2019 Copyright: Holidea